OPIS INWESTYCJI

NOWY WERDON to miejsce idealne dla wszystkich osób, pragn±cych poł±czyć wielkomiejskie życie z blisko¶ci± natury. Nie tylko nazwa, lecz także architektura oraz lokalizacja nowo powstałego budynku nawi±zuje bezpo¶rednio do domów robotniczych wzdłuż ulic 1 Maja, Katowickiej i ¦ciegiennego. Budynek zaprojektowany w duchu nowoczesno¶ci, jednakże użyty materiał - czerwona cegła, oraz kształt budynku stanowi± odniesienie do tradycji i charakterystycznej zabudowy osiedli robotniczych Górnego ¦l±ska.

ETAP I obejmuje budowę jednego 5 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego, jednakże w póĽniejszym czasie jest planowana rozbudowa osiedla o 3 kolejne podobne obiekty. Oferujemy 14 apartamentów i mieszkań w układzie szeregowym z garażem, zaprojektowanych z my¶l± o ich mieszkańcach i potrzebach. Wiele lokali jest wyposażonych we własny taras, ogród i garaż.
Na terenie inwestycji zaprojektowano parkingi wewn±trz budynku oraz na zewn±trz do całkowitego użytku mieszkańców. Zadbali¶my o to, aby na terenie znalazło się miejsce aktywno¶ci dla dzieci, projektowany plac zabaw w otoczeniu zieleni pozwoli na odpoczynek zarówno młodszych pociech jak i dorosłych.
Planowany termin zakończenia IV kw. 2018r.

LOKALIZACJA budynku jest bardzo dogodna, zaledwie 5 minut od autostrady A4, oraz 5 minut od Drogowej Trasy ¦rednicowej. Ruda ¦l±ska jest miastem znakomicie skomunikowanym z innymi o¶rodkami miejskimi aglomeracji ¶l±skiej, co pozwala zaoszczędzić cenny czas na dojazd do pracy. Dodatkowym atutem jest blisko¶ć szkół, przedszkoli, sklepów, w pobliżu jest zlokalizowane także centrum handlowe.


 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualizacja: Pocz±tek strony

Copyright © 2008 Perspektywa