OPIS INWESTYCJI

NOWY WERDON to miejsce idealne dla wszystkich osób, pragnących połączyć wielkomiejskie życie z bliskością natury. Nie tylko nazwa, lecz także architektura oraz lokalizacja nowo powstałego budynku nawiązuje bezpośrednio do domów robotniczych wzdłuż ulic 1 Maja, Katowickiej i Ściegiennego. Budynek zaprojektowany w duchu nowoczesności, jednakże użyty materiał - czerwona cegła, oraz kształt budynku stanowią odniesienie do tradycji i charakterystycznej zabudowy osiedli robotniczych Górnego Śląska.

ETAP I obejmuje budowę jednego 5 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego, jednakże w późniejszym czasie jest planowana rozbudowa osiedla o 3 kolejne podobne obiekty. Oferujemy 14 apartamentów i mieszkań w układzie szeregowym z garażem, zaprojektowanych z myślą o ich mieszkańcach i potrzebach. Wiele lokali jest wyposażonych we własny taras, ogród i garaż.
Na terenie inwestycji zaprojektowano parkingi wewnątrz budynku oraz na zewnątrz do całkowitego użytku mieszkańców. Zadbaliśmy o to, aby na terenie znalazło się miejsce aktywności dla dzieci, projektowany plac zabaw w otoczeniu zieleni pozwoli na odpoczynek zarówno młodszych pociech jak i dorosłych.
Planowany termin zakończenia przełom 2018/2019r.

LOKALIZACJA budynku jest bardzo dogodna, zaledwie 5 minut od autostrady A4, oraz 5 minut od Drogowej Trasy Średnicowej. Ruda Śląska jest miastem znakomicie skomunikowanym z innymi ośrodkami miejskimi aglomeracji śląskiej, co pozwala zaoszczędzić cenny czas na dojazd do pracy. Dodatkowym atutem jest bliskość szkół, przedszkoli, sklepów, w pobliżu jest zlokalizowane także centrum handlowe.


 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualizacja: Początek strony

Copyright © 2008 Perspektywa